Vážení rodičia.
Riaditeľ ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce po dohode so zriaďovateľom (Obec Spišské Hanušovce) oznamuje deťom, žiakom a ich rodičom nasledovné:
Žiaci 5. – 9. ročníka pokračujú v dištančnom vzdelávaní.
V pondelok 16.11.2020 pokračuje činnosť MŠ a ŠJ pre všetky zdravé deti v MŠ bez obmedzení.
Žiaci 1. až 4. ročníka pokračujú v dištančnom vzdelávaní aj v pondelok 16.11.2020. V utorok 17.11.202 je voľno-štátny sviatok. V stredu 18.11.2020 sa začnú vzdelávať prezenčne-v škole.
Pre všetky deti MŠ a žiakov ZŠ platí, že do MŠ/ZŠ môžu znovu nastúpiť iba zdraví. Pri vstupe musia predložiť vytlačené a podpísané Vyhlásenie o bezinfekčnosti a niektorí aj potvrdenie od lekára (viď bod 6. Usmernenia....). Vyhlásenie môžu rodičia vopred vyplniť a potvrdiť aj elektronicky v systéme Edupage (cez počítač alebo mobil) cez „dlaždicu“ Žiadosti/Vyhlásenia s potvrdeným dátumom 16.11.2020 (pre MŠ) najneskôr do 15.11.2020 do 15.00 hod. a pre žiakov 1.-4. ročníka ZŠ s potvrdeným dátumom 18.11.2020 najneskôr do 17.11.2020 do 17.00 hod.
Stravovanie detí v MŠ aj žiakov 1.-4. ročníka ZŠ bude iba v tomto týždni v zodpovednosti vedúcej ŠJ podľa skutočnej prítomnosti dieťaťa/žiaka v MŠ/ZŠ.
BUĎME VŠETCI SPOLOČNE ZODPOVEDNÍ V ZDRAVOTNEJ AJ VÝCHOVNO-VZDELÁVACEJ OBLASTI.
Ing. Ján Kostka, riaditeľ školy


